MENÜ

HABERLER

01 Haziran 2015
FORMENTİ MALL OF İSTANBUL'DA

Türkiye'deki mağazalaşma yatırımlarına devam eden erkek giyiminde adından sıkça söz ettirmeye başlayan Formenti yeni mağazasını Türkiye'nin en büyük alışveriş, eğlence ve yaşam merkezi Mall of İstanbul'da açtı

11 Nisan 2015
FORMENTİ, İSTANBUL'DAKİ ÜÇÜNCÜ MAĞAZASINI KEMERBURGAZ'DA AÇTI

Formenti İstanbul’daki üçüncü mağazasını Kemerburgaz’da açtı. 
 
Formenti’nin yeni mağazası 11 Nisan Cumartesi günü düzenlenen bir tören ile açıldı.  Mağazanın açılışı, Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, Bayrampaşa Kaymakamı Hasan Gözen, Eyüp Kaymakamı Abdullah Dölek, Eyüp İlçe Emniyet Müdürü Kenan Şaban Süzgün, ünlü futbol yorumcusu Sinan Engin ve birçok işadamının katılımıyla gerçekleşti.

01 Mart 2015
FORMENTİ 2015 İLKBAHAR / YAZ KOLEKSİYONU İLE RENKLERE CESURCA YAKLAŞIN

Formenti. yeni sezonda renklere cesurca yaklaşırken hafif, rahat ve fit kalıplarını da ön planda tutuyor. 
Erkek giyimin dünyadaki öncü markalarından olmayı hedefleyen Formenti, 2015 İlkbahar – Yaz koleksiyonundaki modern yaşam tarzına uygun dinamik tasarımları, dünyanın en iyi iplikleri ile dokunan ve mevsimi kucaklayan kumaşları, kalıplardaki ince detayları ve dikimlerdeki mükemmelliği ile zamansız stilin öncülüğünü vaad ediyor. 
Hayata zevk ve tutkuyla bağlı olan erkeklerin iş yaşamında kalite ve konforu buluşturan “Smart Casual” tasarımlar, serbest zamanda da hareket özgürlüğü veren “Casual” tasarımlar Formenti kalitesiyle gardırobunuzda yer almak için bekliyor.
 
Siz de baharın enerjisine uydurun, bu bahar hayata renkli ve keyifli bir başlangıç yapın.

01 Mayıs 2014
FORMENTİ GALLERİA ALIŞVERİŞ MERKEZİ'NDE

Türkiye'yi dünya pazarında gururlandıran bir marka olarak başarılı yolculuğuna devam eden Formenti; Galleria'da yeni kapılarını açan son mağazası ile koleksiyonunu Türk tüketicisiyle buluşturdu.

01 Eylül 2013
2013 SONBAHAR KIŞ ERKEK MODASI

Modern ama erkeksi, şehirli ama doğal, rahat ama şık, özgür ama soylu, abartısız ama iddialı… Formenti, sofistike, stil sahibi, modern ve kentli erkeğin tercih edeceği bir koleksiyon hazırladı. Kaliteyi yaşam biçimi olarak belirleyen bir anlayışla hazırlanan Smart-Casual koleksiyonu yaşamında şıklığı ve rahatlığı aynı anda isteyen erkeklere hitap ediyor.

01 Mart 2012
2012 İLKBAHAR-YAZ KOLEKSİYONU BEĞENİYE SUNULDU

Formenti erkeği 2012 ilkbahar yaz koleksiyonunda da yine çok şık. Kentli ve modern erkeğin tarzına odaklanarak iş hayatı dahil günün farklı zaman dilimlerinde onunla yaşayabilecek güncel modaya hitap eden koleksiyonlar sunan Formenti, yeni koleksiyonunda da aynı tarzı devam ettiriyor. Koleksiyonda renkli ve bir o kadar da şık olmazsa olmaz Polo tarzı t-shirt ve sweatshirtler, mevsimlik trikolar, yine mevsimlik spor montlar ile jean ve koton pantolonlar bulunuyor.

HABERLER
HABER RESMİ

01 Haziran, 2015

FORMENTİ MALL OF İSTANBUL'DA

Türkiye'deki mağazalaşma yatırımlarına devam eden erkek giyiminde adından sıkça söz ettirmeye başlayan Formenti yeni mağazasını Türkiye'nin en büyük alışveriş, eğlence ve yaşam merkezi Mall of İstanbul'da açtı

E-BÜLTEN KAYIT

Formenti yeniliklerinden ilk siz haberdar olun.