MENÜ

HAKKIMIZDA

Şirketimiz bilindik ticari metotlar yerine, araştırma ve inovasyonlarla devrim niteliğinde üretim yöntemleri geliştirerek, yüksek performanslı hazır giyim ürünleri üreten bir tasarım ve üretim merkezidir.

 

Ürünlerin tasarım aşamasındaki ilk adımı yüksek kalitedeki hammaddeyi bulmakla başlar. Formenti üretim anlayışı budur. En üst kalite üretim için, en değerli hammadde seçimi, şirketin değiştirilemez ilkesidir. 

 

Kalite, markamızın tam olarak merkezindedir. Bununla birlikte temel prensibimiz; dayanıklılık, fonksiyonellik ve estetik arasındaki mükemmel dengeyi kurmak esasına dayanır. 

 

İleri teknolojilerle geleneksel terzi anlayışımızın birleşmesi, detaylara verdiğimiz büyük önem, nitelikli işçilik, yarım asırlık tecrübe ve sahip olduğumuz mükemmeliyetçi yaklaşım sonucunda ortaya çıkan ürünlerimiz, daha ilk deneyimde kullanıcısına marka farkını hissettirmektedir.

HABERLER
HABER RESMİ

01 Haziran, 2015

FORMENTİ MALL OF İSTANBUL'DA

Türkiye'deki mağazalaşma yatırımlarına devam eden erkek giyiminde adından sıkça söz ettirmeye başlayan Formenti yeni mağazasını Türkiye'nin en büyük alışveriş, eğlence ve yaşam merkezi Mall of İstanbul'da açtı

E-BÜLTEN KAYIT

Formenti yeniliklerinden ilk siz haberdar olun.