MEHMET ÇELİK

Yönetim Kurulu Başkanı

 

Dünya erkek modasına yön veren markalar arasında ismini tellaffuz ettirmeyi hedeflediğimiz markamız Formenti ile, son yıllarda önemli bir değişim ve hızlı bir büyüme süreci yaşıyoruz. Başta ülkemiz olmak üzere dünya üzerindeki ekonomik gelişmeleri, trendleri, iş geliştirme süreçlerini yakından takip ediyor, kurumsallaşma çalışmaları, yeni yatırımlar, yeni pazarlar ve yeni ürünlerle markamızın gelişmesini sürdürüyoruz.

 

Bu anlamda her geçen gün fark yaratan yeniliklerin peşinden koşuyor, alt yapımızı geliştiriyor ve entellektüel insan kaynakları sermayemizi enginleştiriyoruz. Formenti olarak daha fazla insana ulaşarak onların yaşamlarına pozitif anlamda dokunmak için çalışıyoruz. Amacımız; başarımızı sadece rakamlar ile değil, ulaştığımız insanların yaşamında oluşturduğumuz memnuniyet ile ölçmek.

Kurulduğumuz günden bugüne değişmeyen ve gelecekte de değişmeyecek olan tek şey değerlerimizdir. İnsana, topluma ve doğaya saygı temelinde etik değerlerimizden asla ödün vermeden gelişerek ve geliştirerek geleceğe doğru yürüyoruz. Ve her zaman müşterilerimize, çalışanlarımıza, tedarikçilerimize ve topluma karşı sorumluluklarımızı yerine getirmeye devam edeceğiz.

Küresel marka olma yolculuğumuzda sahip olduğumuz sürdürülebilir büyüme, yenilik, kalite ve değişim anlayışıyla önümüzdeki dönemlerde de yeni başarılara imza atacağımıza inancım sonsuz ...

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR